І таке буває: цікава кримінальна історія трапилася на Тернопільщині

Опубліковано:
15 Лютого, 2019 о 18:13
35-річна мешканка обласного центру полюбляє відвідувати крамниці. От тільки в торгових закладах жінка не купує, а краде товар. Від протиправних дій злодійки потерпіли вже декілька торгових закладів міста.

Тернополянка викрадала усе, чого в хаті не вистачало: парфуми, косметику,  засоби гігієни,  побутову хімію. Заходи примусу не допомагали, бо ж відбувши покарання, злодійка знову йшла в крамницю.



Цього разу жінці  знадобився пральний порошок. Дві пачки цього засобу і винесла злодійка  з супермаркету, завдавши власникам збитків на суму у 520 гривень.

Вже вкотре зловмисниця  постане перед судом за скоєння злочину передбаченого частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #злочин, #крадіжка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Інтерв'ю
З докторантури на передову: історія тернопільського “Історика” з 105-ї бригади
22:13, 17 Січня, 2025

З докторантури на передову: історія тернопільського “Історика” з 105-ї бригади

ТОП новини тернопільщини: