14 лютого у Бережанському краєзнавчому музеї відбудуться читання з нагоди 90-річчя заснування Організації Українських Націоналістів. Розпочнеться захід об 11.00 годині. Проведуть читання у рамках року ОУН на Тернопільщині. Про це організатори заходу повідомляють на сторінці «Береж Інфо» у Facebook:
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Долучатися до читань запрошують усіх охочих.