Уроки у холодних класах. Діти технічного ліцею у Тернополі скаржаться на холод у кількох навчальних аудиторіях. Цього тижня за справу взялись батьки. Вони щодня вимірюють температуру у закладі. Тим часом директор закладу теж не розуміє, чому у класах холодно, якщо цьогоріч тут ремонтували систему опалення.
Про це у сюжеті Тернопіль1.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Чому варто обирати Тернопільський педагогічний університет