Лікарів, водіїв, кухарів та музикантів запрошують на роботу у військові частини Тернопільщини. Про це повідомляє прес-офіцер окремої артилерійської бригади Юрій КУльпа. За його словами, у військових підрозділах з’явилися нові вакансії. Також потребують механіків, розвідників, радіотелефоністів, стрільців саперів, телефоністів, екскаваторників та кочегарів. Прийматимуть на роботу чоловіків, і жінок віком від 18-ти до 57-ми років.
Також Юрій Кульпа нагадав, що з початку 2019-го року військовослужбовцям в Україні збільшили фінансування. І тепер зарплати військових становитимуть від 10 тисяч 200 грн.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ