Профілактично-консультативний огляд можна буде пройти у понеділок, 4 лютого.
Всесвітній день боротьби раку відзначають 4 лютого. Метою є популяризація інформації та боротьба зі стереотипами, пов’язаними з цією страшною хворобою. З нагоди цього дня Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер організовує день відкритих дверей, який пройде під гаслом «Піклуйся про своє здоров’я».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Лікарі-онкологи запрошують усіх бажаючих пройти огляд у понеділок, 4 лютого, із 9-ї до 15-ї години.
Відмітимо, що кожного року у світі реєструється 14 мільйонів нових випадків захворювань на рак, з яких 140 тисяч випадків припадають на Україну. Наразі наша країна займає друге місце в Європі за темпами розповсюдження онкозахворювань. За даними ВООЗ в Україні понад 1 мільйон хворих, кожного дня 450 людей дізнаються, що у них виявлено злоякісну пухлину.
Раніше повідомлялося, що на Тернопільщині дитина впала в кому через кір. Близько місяця перебуває у комі 4-річний хлопчик.