З нагоди Різдва Христового в Обласному комунальному музеї Богдана Лепкого організовано виставку ікон з колекції відомого тернопільського фітотерапевта Марії Тройчак. У виставковій залі музею представлені копії більш ніж тридцяти ікон, привезених пані Марією з різних куточків світу, – пише Терен.
За 17 років її діяльності у складі Асоціації лікарів-католиків відома тернополянка побувала у 52 країнах світу, а також відвідала багато українських святих місць. Із кожної подорожі завжди привозить додому ікони. За роки їх назбиралося понад дві сотні. Частина з них і експонується у музеї Богдана Лепкого. Виставка чудотворних ікон триватиме до кінця січня, пише сайт музею.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України