Станом на ранок, 25 січня, проїзд дорогами державного значення Тернопільщини забезпеченмий у повному обсязі. Температура повітря – 6-9 градусів нижче нуля. Дорожнє покриття мокре.
Аби забезпечити безпечний та безперебійний проїзд автошляхами державного значення, у ніч з 24 на 25 січня залучено техніку підрядних організацій.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На замовлення обласної дорожньої служби для розчищення та посипки доріг протиожеледною сумішшю виїхало 83 спецмашини з яких – 58 піскорозкидачі. Особливу увагу шляховики приділили місцям підвищеної небезпеки (спуски, підйоми, круті повороти).
Вкотре нагадуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в᾽їздах на територію області.
В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.