Тернопільський історик і військовий Микола Лазарович отримав Почесну відзнаку від Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення Західноукраїнської Народної республіки». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook та висловив вдячність за нагороду:
«Щиро дякую шановному голові Львівської обласної ради Олександр Ганущин, усім депутатам за поцінування моєї праці й нагородження Почесною відзнакою Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки»!
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ