За день, 23 січня, на Тернопільщині 34 людей захворіли на кір. Такі результати моніторингу інфекційної захворюваності, який проводили 23 січня працівники Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України. За інформацією лікарів, епідемічну ситуацію із захворюваності на кір в області називають неблагополучною.
Нагадаємо, у попередній день – 22 січня, на Тернопільщині було зареєстровано 35 хворих на кір. Про це повідомляють в обласному лабораторному центрі МОЗ України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ