27 січня у «Подолянах» пройде благодійний гаражний розпродаж для допомоги безпритульним тваринам. Про це повідомила організатор акції – засновник благодійного фонду «Вірні друзі» Алла Ляпандра.
Долучитися до акції можуть усі охочі. Можна приносити та продавати електричні прилади, посуд, кухонне приладдя, картини, сувеніри, прикраси, сумки, гаманці, книги, іграшки та інше. Виручені гроші спрямують на допомогу безпритульним тваринам.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Організатори просять небайдужих людей подбати про безпритульних тварин.