Головну ялинку Тернополя демонтовують. Нагадаємо, для новорічного дерева, висота якого 18,5 метрів, цього року закупили додаткові гілки та нову 3D-ілюмінацію. Після того, як ялинку демонтують – вона зберігатиметься і приміщенні комунального підприємства «Тернопільміськсвітло». Засвітили зелену красуню минулого року традиційно 19 грудня – у День святого Миколая.
За словами представників Тернопільської міської ради, «зимове містечко» та новорічна фотозона на Театральному Майдані Тернополя діятимуть до кінця січня.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/01/24/7d49386e7ed539f929a1ebeacf168dac.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/01/24/63dad6cb4b698791d4db09ad910ce6df.jpg)
Фото: Катерина Богуславська