Квитки в «маршрутках» на вимогу пасажира зобов’язані видати

Опубліковано:
24 Січня, 2019 о 15:13

Повідомлення від головного управління ДФС у Тернопільській області. Пунктом 6 статті 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями передбачено, що реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажі товарів (окрім технічно складних побутових, що підлягають гарантійному ремонту), а також лікарських засобів та виробів медичного призначення (надання послуг) фізичними особами — підприємцями, які, відповідно до Податкового кодексу України, відносяться до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.

Однак, згідно з пунктом 15 статті 3 цього Закону, суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, чеків, жетонів тощо), при продажі товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані надавати покупцю товарів (послуг) за його вимогою чек, накладну або інший письмовий документ, що засвідчує передання права власності на них від продавця до покупця з метою виконання вимог Закону України «Про захист прав споживачів». Порушення цього правила тягне за собою відповідальність, передбачену законом, але не може бути підставою для застосування до порушника адміністративних чи фінансових санкцій, передбачених законодавством з питань оподаткування.Тобто, фізичні особи — підприємці, платники єдиного податку, які здійснюють перевезення пасажирів, не зобов’язані застосовувати розрахункову та книгу обліку. Але, водночас, на вимогу пасажирів, зобов’язані видавати проїзні квитки.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #квиток, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #транспорт
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: