На березі Дністра в межах Заліщицького району збудують новий спортивно-оздоровлюючий комплекс.
Роботи планують розпочати вже цього року. Після завершення спорудження комплексу місцева влада очікує ще більше наплив туристів, адже для них будуть створені комфортні умови для відпочинку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До речі, це не єдиний проект, який буде реалізовано на території району, адже у перспективі ще багато ідей та проектів, серед яких оновлення місцевих доріг, ремонти та утеплення шкіл, дитсадків, будинків культури тощо.
Зазначимо, що за останні роки місцеві жителі вже відчули на собі турботу держави, адже за державний кошт, а також на умовах співфінансування у селах району замінили вікна у школах, утеплили навчальні будівлі та покращили матеріально-технічну базу, оновили покрівлі, будували нові дитмайданчики.