Внаслідок впливу атмосферних фронтів по всій території України погіршилися погодні умови. Відтак роботи додалося комунальникам. Оскільки постійно на автошляхах утворюється ожеледиця, – пише За Збручем.
Під час складних погодних умов обережності просять не лише у водіїв, а й у пішоходів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Зупинити автомобіль на ожеледиці раптово неможливо, тож перед початком переходу проїзної частини впевнюйтесь, що всі автомобілі зупинились та пропускають вас. Переходьте дорогу лише на пішохідних переходах!», – повідомляє Патрульна поліція Тернопільщини.
Водіїв просять бути максимально уважними на дорогах. Обов’язково необхідно дотримуватися безпечної дистанції між транспортними засобами та не перевищувати швидкість. Оскільки під час складних погодних умов ймовірність ДТП зростає.
А тим часом комунальники просять не залишати транспортні засоби на проїжджій частині, щоб вони заважати роботі снігоприбиральної техніки! У разі потреби варто телефонувати на спецлінії: 101 чи 102.