Відомо, що 50-річного чоловіка виявили без ознак життя та з вогнепальним пораненням у підвалі його особняка. Поряд на підлозі лежала гвинтівка. Поліція розглядає дві версії: самогубство та умисне вбивство.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Бізнесмен мав ресторан «Старий дуб» на виїзді з Великої Березовиці, а також мережу дитячих ігрових зон у Тернополі та декілька кар’єрів. Також чоловік перебував у специфічних навколобізнесових колах, що утворились у 90-их роках минулого століття.
Не на камеру ті, хто знали загиблого кажуть, що він міг накласти на себе руки, адже останнім часом мав проблеми з бізнесом, який він хотів продати, адже справи йшли погано. Однак, це лише припущення.
Що ж сталося насправді встановлюють правоохоронці. Деталі трагедії з’ясовуються.