У Будинку культури села Байківці перед працівниками сільської ради та мешканцями громади виступив найцікавіший вертеп з усіх, які прославляли новонародженого Христа на Різдвяні свята. Наймолодшому його учаснику – три рочки, найстаршому – дев’ять, – пише Терен.
Дякуючи організаторам і виконавцям цього театралізованого дійства, сільський голова Анатолій Кулик зазначив, що малеча вразила його своєю непідробною щирістю і душевністю. Усмішки глядачів і сльози щастя та захоплення на їхніх очах – найкраще підтвердження його слів. Аплодисментів і добрих слів на адресу діток вони не жаліли, пише сайт громади.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Сценаристом і режисером цього колективу, а заодно дуже люблячим і терплячим педагогом стала секретар сільської ради Юлія Турчманович. У приголомшливому успіху хлопчиків і дівчаток є і її велика заслуга.
Запам’ятався усім присутнім і виступ трішки старшого колективу – вертепу, створеного з учнів Байковецької школи. Вони також були цікавими, безпосередніми, талановитими. І також заслужено отримали солодкі подарунки від керівництва громади.