Працівниками УЗЕ в Тернопільській області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області складено протокол про вчинення провідним спеціалістом Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Службовець несвоєчасно, без поважних причин подав е-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. За результатами розгляду судом вказаного протоколу за порушення вимог фінансового контролю зазначену особу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ