Церковна громада села Онишківці Шумського району перейшла до Православної церкви України. З відповідним проханням парафіяни звернулася до керуючого Тернопільської єпархії.
Як же загалом відбувається перехід, скільки громад Тернопільщини вже є у складі Єдиної церкви та якою мовою проводитимуть служби, дізнавався Сергій Балуцький.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ