Проект про зовнішню та внутрішню святість покажуть у тернопільській галереї «Бункермуз».
4 січня о 19:00 у тернопільській галереї «Бункермуз» відкриємо проект Михайла Барабаша «Про-СВІТ».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Михайло Барабаш народився в Тернополі, проживає та працює у Львові. Творить на межі різних жанрів: нових медіа, інсталяції, живопису, перформансу, ленд-арту, графічних технік.
— У традиційному сакральному мистецтві тема щирості особливо гостро відчутна, адже часто спостерігаємо спрощення розуміння суті сакрального мистецтва, — мовить Михайло Барабаш. — Поверхнева естетична складова переважає над внутрішнім, глибинним духовним змістом, який часто повністю втрачається.
Проект «Про-СВІТ» складають інсталяція, інтерактивна інсталяція, відео. Аби нав’язати виразні візуальні паралелі, автор використовує у своїх об’єктах дошку, світло свічки та золотий фон, а разом з тим по новому інтерпретує іконографію німбу. Проект пропонує три смислові точки — реальність, щирість, самопожертва — кожна з яких розвиває основну тему по-своєму.