Благодійниці з Америки привітали дарунками дітей Тернопільщини, здійснивши частинку їхніх мрій
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 26 Грудня, 2018 о 10:13
Подарувати шматочок радості, тепла та здійснити хоча б маленьку частинку дитячих мрій спробували дівчата із громадської організації «Союзу Українок Америки, відділ імені Лесі Українки №140». Союзянки привітали подарунками дітей з громадської організації «Сяйво духу» зі святом Святого Миколая.
Настільні розвиваючі ігри, а також засоби особистої гігієни, необхідні для щоденного догляду, отримали 30 дітей із діагнозом spina bifida і гідроцефалія. Хлопчиків та дівчаток з таким рідкісним вродженим захворюванням об’єднала громадська організація «Сяйво духу». Вона була створена за ініціативою їхніх батьків у травні 2017 року.
– Нам дуже приємна увага «Союзу Українок Америки» та їхнє небайдуже ставлення до дітей, що живуть зі складними станами, – говорить голова організації Мар’яна Кошманюк. – Бажаємо союзянкам і їхнім родинам щастя, достатку, благополуччя, чудових миттєвостей життя і добрих посмішок близьких людей.


21:13, 19 Жовтня, 2025
22:28, 15 Жовтня, 2025