У центрі Тернополя встановили обігрівачі просто неба. Їх розмістили біля кіосків, де продають фаст-фуди та напої, щоб люди, які їстимуть на вулиці, змогли відразу і зігрітися. На Театральному майдані біля мафів встановили два інфрачервоні обігрівачі.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/25/77982b48e14bce46a7b4af8cc02d5d07.jpg)
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/25/385e070f039b4802839c54fb07c15f21.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/25/685a98e1f5378e1897e547d368c47f35.jpg)
А неподалік від бару «Коза», можна побачити газовий обігрівач, у якому горить вогонь. Тернополяни гріються залюбки.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/25/9b0ab68349c92a6e417ef3a75f95ae42.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/25/98543de16b2ea57f3b080089a62fa9d8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/25/88ba5616182a9e079baab13f8dd96b2b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/25/7962a53836d4514aabeecec218a10b2c.jpg)
«Я часто купую вуличну їжу, бо через брак часу не можу піти пообідати у кафе, беру зазвичай хот-дог, бургер чи паніні і їм одразу ж біля кіоску, а потім швиденько далі біжу по справах. Взимку їсти на вулиці не комфортно, бо холодно у руки, а тепер – їм біля вогника, ці вуличні обігрівачі – просто супер. Можна поїсти посеред вулиці і не змерзнути», – розповідає тернополянка Юля Безвоза.
Фото: Катерина Богуславська