За участі прокуратури Тернопільської області судом апеляційної інстанції розглянуто апеляційну скаргу захисника обвинуваченого у вчиненні грабежу та зґвалтування, скоєних 24 серпня 2017 року в одному з райцентрів Тернопільської області.
Встановлено, що у серпні минулого року касирка магазину, повертаючись пізно ввечері з роботи, стала жертвою нападу та зґвалтування, скоєного місцевим мешканцем. Грабіжник, застосовуючи фізичне насильство, відкрито викрав у неї мобільний телефон та сумочку з грошима і зґвалтував жінку, погрожуючи вбити. Світло фар автомобіля, що рухався навпроти, дали можливість жертві вирватись та втекти від нападника. Потерпіла змогла самостійно дістатись до найближчого будинку, мешканці якого відвели її до подруги, що викликала поліцію.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Хмельницький апеляційний суд погодився із позицією прокуратури та суду першої інстанції щодо доведеності вини особи в інкримінованих злочинах. Отож, злочинець проведе за ґратами 11 років.
Прес-служба прокуратури Тернопільської області