Сьогодні вночі близько 1 години, на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що невідома особа незаконно проникнула до чужого помешкання на одній з вулиць міста.
Поліцейські оперативно прибули на місце події. Надалі, зв’язавшись з заявником в телефонному режимі, останній повідомив, що зі слів сусідів, у його помешканні хтось перебуває, заявник наразі знаходиться за іншою адресою.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Під час обстеження прибудинкової території та будинку, інспектори виявили чоловіка 1981 р.н., який перебував всередині приміщення. Громадянин розповів, що його вигнали з дому і йому не було куди піти. Тому він, відкривши колодку на дверях, зайшов до чужого житла, аби погрітися.
Для встановлення всіх обставин справи поліцейські викликали слідчо-оперативну групу.