В мережі Інтернет вдалось розшукати атмосферні світлини зимових розваг тернополян у 1920-х роках. Фото були зроблені поблизу населеного пункту Гологори, який тоді входив у склад Золочівському повіті Тернопільському воєводстві. Автором світлин є фотограф Михайло Аффанасович (1887-1949).
На кадрах бачимо мешканців Тернопільщини стильно одягнених в зимове вбрання, які катаються на санчатах по пагорбах в Гологорах. Також на одній із світлин є чудова панорама місцевості. Село розташоване в межах мальовничого низькогірного пасма Гологори.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Тетяна Яцечко-Блаженко
Джерело фото: https://zbiory.mhf.krakow.pl