«Уже так склалося, що після певних історичних моментів, які відбуваються в нашій державі, на Тернопільщину приїжджають високоповажні гості. Коли у жовтні було оголошено Томос – приїхав Патріарх Філарет.
Цими вихідними створили Єдину помісну церкву і вже через день відбувається Всеукраїнське засідання Ради церков і релігійних організацій. Тобто це говорить про те, що Тернопільська область у своїй природі є унікальною і справді є духовним центром української держави і народу», – прокоментував виїзне засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій голова ТОДА Степан Барна.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Він наголосив, що на Тернопільщині є понад 1800 релігійних громад, які спокійно співіснують, мають добрі відносини між собою і найважливіше – стоять на позиції соборності і територіальної цілісності нашої держави. «У цьому контексті для нас надзвичайно важливо, що ті християнські та моральні цінності, котрі є в усіх без винятку конфесіях, представлених у Всеукраїнській раді церков, а їх – 17-ть, мають ключовий момент – ми будуємо моральне суспільство. Тому такі заходи мають проводитися часто. І приємно, що вперше виїзне засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій відбулося саме на Тернопільщині. Адже традиційно рада засідає у Києві», – підкреслив Степан Барна.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/18/1792e670e7de7f7afc739c9619881351.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/18/b161ba40a775b6b2ae618728c4738e08.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/18/918b7006d7af764c98d8f503b6a6e50d.jpg)