15-16 грудня у Львові відбулись змагання – Відкритий кубок області 2018 з таїландського боксу Муей-Тай.
Тернопільщину у сусідній області представляли спортсмени Івахів Олександр, Сливінський Максим та Хоркавий Сергій. Хлопці неодноразово брали участь у подібних змаганнях привозячи додому призові місця. Цього разу теж повернулись з перемогою:
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Івахів Олександр – 1 місце (вагова категорія 66 кг);
Хоркавий Сергій – 1 місце (вагова категорія 60 кг);
Сливінський Максим – 3 місце (вагова категорія 54 кг).
«Вважаю, що наші спортсмени показали достойні результати. Їх наполегливість та щоденні тренування не проходять дарма», – коментує голова обласної федерації таїландського боксу Муай-Тай Тернопільщини Богдан Юлик.
Тренуються молоді спортсмени у спортклубі «Life Style», що на масиві Дружба. Там, кажуть переможці, є все необхідне для комфортних та результативних тренувань, а найважливіше – у «Life Style» хороша та дружня атмосфера і завжди можна розраховувати на кваліфіковані настанови та поради тренера.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/18/cfa10765f2f939b1a5d19c6d7983d31b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/18/5a31fb26c81ad66a9992398da64dfdd8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/18/7024d0202287ed0f082e1cdbdec1b185.jpg)