Працівниками Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки НП України за погодженням з прокуратурою області складено та направлено до суду протокол про вчинення одним з колишніх начальників сектору Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП.
Встановлено, що поліцейський несвоєчасно, без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування перед припинення діяльності.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Постановою Тернопільського міськрайонного суду особу визнано винною та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.