Минуло не так багато часу від офіційного відкриття Фабрики Св. Миколая, але незважаючи на це помічники вже встигли виконати чималий обсяг роботи.
1 грудня було проведено акцію по збору солодощів для діточок. На якій, завдяки небайдужим бучачанам, вдалося зібрати 4568грн та 14 кг солодощів!
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Минулий тиждень був не менш насиченим. У суботу, 8 грудня, мешканці та гості міста мали унікальну нагоду придбати домашню випічку, льодяники та інші смаколики на благодійному Ярмарку від Фабрики Св. Миколая! Також люди з неабияким задоволенням купляли в`язані речі, ялинкові прикраси тощо. Головною особливістю Ярмарку було те, що усі речі, помічники Святого Миколая робили власноруч, вкладаючи в них щиру любов. Того дня було зібрано 8401грн та 3кг цукерок! Усі виручені за продаж кошти підуть на купівлю канцелярії та книг для малечі.
Наступного дня (9 грудня), у непримітному на перший погляд будинку, що на вул. Шкільній, оселилася справжня казка! Адже саме цього дня на Фабрику завітав Святий Миколай! Він з великою радістю приймав кожну дитину, яка завітала до нього. Того дня, на 101 щасливу дитину у світі стало більше.
Позаду уже 4 тижні активної роботи над проектом «Миколай про тебе не забуде. Проте, попереду ще один із найскладніших етапів: складання подарунків, які у ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай разом із помічниками розвезе діткам.
Щиро дякуємо усім, хто якимось чином долучився до акції «Миколай про тебе не забуде!». Пам`ятайте, що тільки разом, ми можемо зробити цей світ кращим!
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/14/14faeda54d67df5a788e2b208d7265d9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/14/40431ef225e8aebc098a65c9814b3795.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/14/62f9663c2f7c20df13fad7f2dae1ee90.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/14/2dfb554c4ade6cefb513c34f8faac883.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/14/73ee96027b972b7e5767886d813d6b41.jpg)