Показав вам як на кордоні обшукують і конфіскують речі в українців, а також розказав що і а яких кількостях можна з собою перевозити! Залишайтесь зі мною і діліться цим відео з друзями, хай вони також буду в курсі! – пише Андрій Марисюк у свому відеоблозі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ