Зйомки комедійного детективу “Пакєт” розпочалися у Тернополі. Одна з локацій, на якій працювала команда тернопільських кінотворців – супермаркет, повідомляє сайт За Збручем.
Фільм “Пакєт” став деб`ютом для багатьох тернопільських кінотворців. Його створює команда місцевих професіоналів та акторів-початківців під керівництвом режисера Максима Мельника.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/05/1af699c8d8b7f6ab8a774fc499890e14.jpg)
«Енергійна команда тернопільських кінотворців стартувала вчора. Зміна завершилась далеко за північ. “Пакєт” – це історія із інтригуючою розв`язкою та круто закрученим сюжетом. Відповіді на всі питання уже почуємо під час ІІІ Всеукраїнського форуму “КіноХвиля”», – каже креативний директор Тернопільської кінокомісії Наталя Турчин.
Нагадаємо, 19-го грудня у Тернополі стартує третій Всеукраїнський форум «КіноХвиля», під час якого будуть представленні кращі кінострічки, а також заплановані різноманітні майстер-класи та зустрічі з провідними режисерами та акторами України.
Софія Романська.