На Тернопільщині розшукали чоловіка, який поїхав до дружини і пропав

Опубліковано:
3 Грудня, 2018 о 08:43

25 листопада до працівників поліції звернулася жителька села Оленівка, Гусятинського району. Жінка повідомила, що її син поїхав в Закарпатську область до своєї дружини, але до пункту призначення так і не прибув.

Працівники поліції розшукали 38-річного чоловіка в Львові. Допоки правоохоронці та родичі розшукували краянина, він відпочивав з новими знайомими в сусідній області. Чоловік зазначив, що навіть не догадувався, що його рідні повідомили правоохоронців про його зникнення.

За час відсутності об’єктом злочинних посягань він не став.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #поліція, #розшук, #тернопіль, #тернопільські новини, #чоловік
Статті
Інтерв'ю
Віктор Уніят
14:10, 10 Липня, 2026

«У наших Медоборах навіть папороть цвіте»: Віктор Уніят про таємниці Тернопільщини і нову книгу

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: