Голова Політичної Партії “Правий сектор” взяв участь у програмі “Український контекст” на 4-му каналі. Розмова з побратимом Андрієм Іллєнком була присвячена 5-й річниці з дня заснування Руху “Правий сектор”, подіям зимового Майдану 2013-2014 років, анексії Криму та війні.
“Ми від самого початку російської агресії вимагали запровадження воєнного стану, бо ми мали воювати. На нас напали, окупували нашу землю. Це дало б можливість не дати захопити агресору інші території України та звільнити ті, що вже під окупацією. І ми по сьогоднішній день на тому стоїмо — землі наші звільнити треба, треба це робити не мирним шляхом, бо ніхто не розуміє, як це насправді. Тут є два варіанти розвитку подій: або наша перемога, або поразка”, — наголосив Андрій Тарасенко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ