Фотодобірку «Війна: з перших днів» репрезентують третього грудня у Громадська спілка «Громадянський рух «Хвиля» та студентська рада Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя у межах всеукраїнського проекту «Ротація», а також з нагоди міжнародного Дня волонтера і Збройних Сил України. Авторами фото є військовослужбовці і волонтери з Бердичіва, Житомирська область.
Україна – єдина країна у світі, де міжнародний день волонтера (International Volunteer Day) переходить у День збройних сил. Добровольці бувають не тільки в армії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Мета проекту – показати суспільству, що за останні роки слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їхній роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті на передовій, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.
За інформацією просимо звертатись за тел.: 068-171-34-13.
Місце проведення: Тернопіль, вул. Л.Курбаса, 6 (Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя).
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/12/01/3ad45e2f8219a29be7bde20247c19494.jpg)