У Кременці можна побачити зимову казку (Фото)
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 30 Листопада, 2018 о 17:43
20.04.2026
18:37:48
Неймовірними, витонченими й подекуди містичними пейзажами дивує Кременецький ботанічний сад. Прекрасний не лише у пору цвітіння, а й тепер, він схожий на зимову казку, – пише Терен.
«Може здатися неймовірним, але ботанічний сад взимку не менш заворожуючий, ніж влітку. На тлі блакитного або свинцевого зимового неба силуети дерев виділяються дуже чітко й притягають погляд своєю примхливістю. Цікавою незвичайною формою славляться штамбові дерева, верби, плакучі форми. Головні «козирі» зимового саду – вічнозелені дерева і кущі, у яких поєднується практичність і декоративність. Незвичайний пейзаж зимового запустіння створюють декоративні злаки», – розповідають у науково-дослідній установі.
Цікаво та загадково виглядають на зимовому фоні яскраві ягоди й плоди піраканти, глоду, бересклету, горобини, калини, шипшини, яблуні ягідної, обліпихи, барбарисів, кизильників.






Фото Кременецького ботанічного саду
18:12, 19 Квітня, 2026
00:10, 13 Квітня, 2026
18:12, 12 Квітня, 2026