Станом на 8 ранку дорожнє покриття по мережі оброблене протиожеледними матеріалами.
В період з 17 години 27 листопада по 8 годину 28 листопада на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області було задіяно 72 одиниці техніки, з яких 61 – плужні та піскорозкидачі. Виконано посипку проїжджої частини протиожеледною сумішшю.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в᾽їздах на територію області.
В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/28/ed29fd3471defcffbbed60412d622847.jpg)