Під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області працівниками поліції задокументовано факт отримання сільським головою 3 500 тис дол США неправомірної вигоди.
Встановлено, що сільський голова, знаючи про наміри жителя області виготовити документи на земельну ділянку, одержав від нього грошові кошти за сприяння у у підготовці та видачі рішення сільради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність. Правоохоронці зафіксували факт отримання посадовцем неправомірної вигоди за місцем його проживання.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Прокурором області повідомлено про підозру посадовцю органу місцевого самоврядування за ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище).
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/26/fc6cf6c32fb376623db39bb245be67db.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/11/26/02d882e1cf8834e28d74c390445d1b3f.jpg)