Михайло Апостол допоміг вирішити конфлікт між фермерами і агропідприємством

Опубліковано:
25 Листопада, 2018 о 14:43

Радник голови МВС Михайло Апостол на прохання фермерів Полтавщини втрутився у конфлікт між ними та агропідприємством, яке затримує розрахунок за здане зерно.

Завдяки втручанню радника глави МВС Михайла Апостола конфлікт між фермерами і агропідприємством ТОВ «Діловий агросервіс» на Полтавщині вирішиться найближчим часом.Про це сам політик повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

Михайло Апостол розповів, що до нього звернулися представники від близько 100 фермерів Полтавщини, щоб допомогти вирішити конфлікт. Як з’ясувалося, вони здали вирощене зерно на ДП ДАК «Хліб України», але через посередника, яким є вищеназване агропідприємство, і до цього часу з ними не проведено розрахунок.

«Складність була ще в тому, що вони довгий час не можуть зустрітися з цим керівником, він просто пропав і є велика загроза, що їх тупо хотіли «кинути», враховуючи їхню сьогоднішню незахищеність, зумовлену багатьма причинами в т.ч. і нашим недосконалим земельним законодавством», – зазначив радник глави МВС.

За словами Михайла Апостола, керівництво комбінату запевнило його, що зацікавлене якнайшвидше вирішити конфлікт.

«На даний час: проводиться інвентаризація, зерно в складах і опломбоване; проводиться документальна звірка, щодо зданого зерна; паралельно вирішується питання щодо реалізації зерна і поверненню коштів або поверненню фермерам зерна. Мене запевнили, що на наступному тижні розпочнеться розрахунок. Питання стоїть на контролі», – додав політик.

Михайло Апостол підкреслив, що проблема на майбутнє для цих фермерів і одноосібників не вирішиться, якщо вони не об’єднаються у кооператив, хоча б щодо реалізації вирощеної продукції.

«Я знаю всі ваші проблеми і про те, що ви продаєте своє зерно посередникам на 20-26% дешевше. Жоден фермер світу собі цього не дозволить і не дасть посередникам заробляти в таких масштабах на результатах своєї праці», – зазначив радник міністра МВС.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #апостор, #конфлікт, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #проблема, #тернопіль, #тернопільські новини, #фермер
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: