Увага! Погіршення погодних умов!
26-27 листопада на Тернопільщині очікуються несприятливі погодні умови: дощ з переходом в мокрий сніг та сніг, на дорогах ожеледиця, а також, надходження холодного арктичного повітря, внаслідок чого температурні показники почнуть знижуватись. Такі складні погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках дороги.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Плануйте ваші поїздки заздалегідь. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, а саме: швидкісного режиму, безпечного інтервалу та дистанції. Якщо ваша автівка ще не перевзута, то потурбуйтеся і про неї – змініть літні шини на зимові.
В місті та на шляхах області працюють екіпажі патрульної поліції – у разі будь-яких ситуацій готові прийти на допомогу!