Тернопільщина торгує із 100 країнами світу

Опубліковано:
19 Листопада, 2018

Обсяги експорту та імпорту товарів області у січні–вересні 2018р. становили відповідно 334,8 млн.дол. США та 302,5 млн.дол. Порівняно з січнем–вереснем 2017р. експорт збільшився на 27,4%, імпорт – на 15,6%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 32,3 млн.дол.

Зовнішньоторговельні операції товарами область проводила з партнерами із 100 країн світу. Експортні поставки надавали 202 підприємства області, імпортними користувалося 322.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті була Польща (49,6% обласного експорту та 44,8% обласного імпорту).

Вагомі обсяги експортних поставок здійснювались до Нідерландів, Білорусі, Німеччини, Бельгії та Єгипту, імпортних надходжень – з Німеччини, Литви, Китаю, Швейцарії та Італії.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 72,8% від загальнообласного обсягу експорту, імпорту – 79,4% від загальнообласного обсягу імпорту.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі області складали механічні та електричні машини, продукти рослинного походження,  полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, живi тварини; продукти тваринного походження, мінеральні продукти, різні промислові товари, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, засоби наземного транспорту (крім залізничного), недорогоцінні метали та вироби з них.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #експорт, #імпорт, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #статистика, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Любов Зубчук
15:20, 20 Травня, 2024

Любов Зубчук: «Я не шкодую, що залишилася у водоканалі, бо люблю свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: