На Тернопільщині хворих забезпечать інсуліном (Відео)
- Опубліковано: Настя Острозька
- —
- 15 Листопада, 2018 о 09:13
25.06.2026
05:43:08
Тернопіль отримає майже 10 мільйонів гривень від уряду, та виплатить зарплати медикам і забезпечить хворих інсуліном.
«Ми маємо домовленість з 78 та 126 аптекою про те, що вони будуть відпускати препарати інсуліну авансом, а кошти отримають пізніше. Тому хворі можуть в ці аптеки звертатися для отримання потрібних препаратів.» – повідомив Ростислав Левчук, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення ТМР.
За матеріалами сайту телеканалу ІНТБ.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026