enerhetyk-ua Вуличне радіо

Оприлюднено розрахунок, який приймався до відома при зміні тарифів на проїзд у Тернополі

Опубліковано:
6 Листопада, 2018 о 14:43

Після протестів, та підписання «Резолюції підвищення тарифів» люди хоча і частково, але все таки домоглися свого, повідомляє сайт Медіатор.

У документі зазначалися 5 основних вимог, такі як повернення колишньої ціни за проїзд, оприлюднення структури витрат, що враховувалися при встановленні нових тарифів, скасування «Картки Тернополянина» та звільнення з посади Ігоря Мединського, начальника управління транспорту, комунікації та зв’язку Тернопільської міської ради.



Тернополяни домоглися зниження вартості проїзду до 5 гривень, оприлюднення структури витрат, що враховувалися при встановленні нових тарифів, та відкриття службового розслідування щодо діяльності Ігоря Мединського.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #транспорт, #ціна
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: