«Джерело Святої Анни висихає», – написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Ханас. Він також додав світлину «безводної» купелі.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/10/29/cfc6c2890f2393027b4fd42f3c9a8b63.jpg)
Нагадаємо, джерело Святої Анни знаходиться в селі Онишківці Дубенського району на Рівненщині – майже на межі із Тернопільщиною. Воно вважається цілющим. Чимало людей розповідають, що, вийшовши із купелі – позбулися хвороб та негативної енергетики. Щороку туди з’їжджалися паломники з різних областей України та з-закордону, щоб зануритися у воду, яка оздоровлює душу і тіло. Також це джерело є гідрологічною пам’яткою природи місцевого значення, де раніше вода витікала з крейдяного підвищення.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/10/29/d166176a7ba59f8bdf9b92dcebc1e3a7.jpg)