На Тернопільщині вовк напав на жінку (Відео)
- Опубліковано: Настя Острозька
- —
- 7 Жовтня, 2018 о 12:43
24.06.2026
23:36:34
У селі Шибалин Бережанського району вовчиця вкусила жінку.
Інформацію про інцидент підтвердив сільський голова Шибалину Петро Сеньчик. За його словами тварина неодноразово нападала на людей.
Після нападу вовчицю було помічено у сусідньому селі Жовнівка. В якому її вбили двоє чоловіків.
Постраждалій жінці надали медичну допомогу в Бережанах.
Детальніша інформація у відео.
За матеріалами відео телеканалу ТТБ.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026