29 вересня в Одесі відбувся фінальний тур Чемпіонату України з олімпійського виду спорту регбі-7, у якому зустрілися 8 команд з Одеси, Рівного, Києва, Ужгорода, Донецька, Івано-Франківська, Львова і Тернополя.
Тернопільський РК «Терен» посів 5 місце. За два тури були і перемоги, які надихали наших регбістів, і поразки, які вчили та удосконалювали. У фінальному турі взяли участь нові молоді гравці, яким дуже важливий такий досвід. Перемога стала можливою, в тому числі, завдяки підтримці провідних тернопільських підприємств: виробника справжніх живих напоїв “Опілля” та виробника натуральної молочної продукції “Молокія”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Поступово, проте впевнено ідемо до чемпіонства! Щиро дякуємо за підтримку та допомогу в розвитку регбі представникам місцевої влади, а також нашим тернопільским виробникам “Опіллю” та “Молокії”, – каже гравець клубу й активіст розвитку регбі на Тернопільщині Ігор Білокопитий.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/10/02/346faa50b46395f4ceb081d975dcc899.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/10/02/9eceda786201d51e543c5dd9c6b5fd2e.jpg)
Виконуючий обов’язків президента федерації регбі Тернопільщини та тренер клубу Володимир Крутовський розповів, що РК Терен це самобутній клуб, який утворився на основі любителів цього виду спорту і успішно розвивати його по всій області.
– Клуб виник спершу, як об’єднання любителів регбі. Сьогодні ми розвиваємо його по всій області. Приємно, що і бізнес долучається до підтримки цього захопливого виду спорту. Це показує, що для бізнесу важливі не лише прибуток, але й суспільна користь, яку приносить спорт, – зазначив у коментарі Крутовський.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/10/02/f7de9ade79f3494af69764280e07e593.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/10/02/6bfee75913c9105facc93dc197254c27.jpg)
– Свого часу я сам активно займався спортом, зокрема футболом та боксом. Спорт – це виховання характеру і командного духу. Розвиток же спорту на Тернопільщині — це ще й візитівка нашого рідного краю. Сьогодні це ще любителі, а завтра вже гравці, які зроблять Тернопільщину відомою на всю Україну і світ. Наше завдання, як відповідального бізнесу, підтримати таких активних людей. Це наше здорове майбутнє, – зазначив голова наглядової ради «Пивоварні «Опілля» Ярослав Джоджик.
Нагадаємо, нещодавно жіноча регбійна команда “Універ ТНЕУ” стала чемпіоном України з регбі-7. Заключний 4-ий тур чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги відбувся 22 та 23 вересня також в Одесі. У змаганні восьми команд дівчата з «Універ ТНЕУ» зуміли посісти перше місце у груповому етапі, здобувши три поспіль перемоги.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/10/02/f20dfe0c57db2ac08693c000bfa04169.jpeg)
Прес-служба «Пивоварні «Опілля».
Фото надані РК “Терен”.