Бучацька районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті учасника бойових дій Івана Богдановича Лучки.
“На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нехай земля Йому буде пухом!
Вічная пам’ять!”, – повідомляє Бучацька районна державна адміністрація.