Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як відзначив Тарас Зіновійович Юрик, Федерації футболу Тернопільської області не відступає від раніше озвучених планів та й надалі організовує фінальні поєдинки кубку Тернопільської області в населеному пункті, в якому відбуваються головні обласні урочистості приурочені 27-й річниці Незалежності України. Цьогоріч вони проходитимуть саме в Козові і спортивне дійство гармонійно впишеться у програму святкувань.
Фінальний матч відбудеться за традицією 24 серпня. Початок о 16.00. У ньому зустрінуться діючий володар кубка «ДСО-Поділля» (Тернопільський район) та чемпіон і лідер вищої ліги чемпіонату Тернопільщини «Агрон» (Великогаївська громада).
Нагадаємо, минулоріч у фінальному матчі, який відбувся у Збаражі «ДСО-Поділля» перемогло зборівський «Колос» (3:0).