У Тернополі на газовій заправці вибухнуло таксі
- Опубліковано: Настя Острозька
- —
- 17 Серпня, 2018 о 23:43
24.06.2026
14:03:28
Вчора, 16 серпня на газовій заправці на вулиці Галицькій вибухнуло таксі, повідомляє сайт УНІАН.
Диспетчер фірми таксі «Економ» запевнила, що водій не постраждав.
В обласному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій повідомили, що до них виклик не надходив, а в обласному управлінні Держпраці сказали, що не мають інформації про вибух, а провести перевірку балонів у місцевих автомобілях таксі не зможуть, доки до них офіційно не звернеться котрась фізична особа з проханням це зробити через загрозу її життю.
До слова, станом на 17 серпня АГНКС “Фактор нафтогаз” працює.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026