Міський голова Тернополя Сергій Надал отримав подячну грамоту від Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка за допомогу в організації та проведенні Всеукраїнської прощі за участі Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Патріарха Святослава та Кардинала Гвалтьєро Бассетті Президента Єпископської Конференції Італії до Марійського духовного центру «Зарваниця».
«Ми раді сприяти всіляким добрим справам, які йдуть на благо церкви та громади, – наголошує Сергій Надал. – І сьогодні, в цих непростих умовах, коли Україна змушена вести виснажливу боротьбу з підступним російським агресором, дуже важливим є єднання у спільній молитві за мир та пошана Слова Божого, як основи християнської моралі».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/08/06/0a0f77be86d1e044b97f1f9a555f2200.jpg)