Під час Дня жалоби у зв’язку із загибеллю у ДТП ветерана АТО Андрія Стойка, який був 2 серпня, у місті гучно святкували, про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Михайло Бабенчук.
У пості йдеться про те, що у ресторані “Максім” чоловік святкував свій ювілей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Щодекілька хвилин тамада у мікрофон на весь парк закликає гостей наповнити келихи, лунають гучні тости, весела музика, танці, кожен з тостуючих вигукує “Слава Україні!”. Жах, комусь горе, для когось війна, а таким юбілярам пофіг. Ганьба!!!” – зазначено у пості.