Тернополяни пропонують встановити світлофор на проспекті С. Бандери біля обласної лікарні. Петицію з таким змістом подали до міської ради:
«Встановлення світлофора на проспекті Степана Бандери (Обласна лікарня) на існуючому пішохідному переході між будинком вул.Степана Бандери 19 і житловим комплексом Таксопарк. Через велику кількість людей ,що переходять дорогу в обох напрямах (Обласна лікарня-Таксопарк) особливо зранку і ввечері коли люди йдуть або вертаються з роботи паралізується рух транспорту. Давайте наведем порядок РАЗОМ. Наперед вдячний всім за підтримку», – зазначає автор петиції Валерій Буртняк.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ